23 Nisan’a Özel İndirimler

23 Nisan çocuk bayramı olduğu için tüm ilgi ve alakayı çocuklar hak ediyor. Bu hafta herkes çocuğuna oyuncak, kıyafet, kırtasiye vb. birçok hediye almaya çalışıyor. Birçok mağaza ve markada özel 23 Nisan indirimi var. LCW, çocuk deyince akla gelen ilk renkli markalardan biri. Herkesin mutlaka bu mağazaya gitmişliği ve gelmişliği vardır. Çocuklar için ne ararsanız var iç, dış kıyafet hatta 23 Nisan’a özel kostümler bile var. Fiyatlar mevsim başı, sezon açılışı olmasına rağmen gayet iyi bilginize.

MİGROS, TANSAŞ 21-24 Nisan arası tüm oyuncak ve kırtasiye ürünlerinde %50 net indirim mevcut. Şekerlemelerde de 2 al 3 öde kampanyası devam etmekte. Bazı özel markalarda da ayrı kampanyalar bulunmakta. Bu tarihler arasında Migros’a bir göz atmanızda fayda var. Eminim güzel bir şeyler bulacaksınızdır. Benden tavsiye çocuksuz gidip, çocuğunuz için en faydalı uygun hediyeyi alıp sürpriz yapmanız.

migros 23 nisan

LEGO, çocukların hayal dünyasına en uygun, sınırları zorlayan, kalitesinden ödün vermeyen (piyasadaki birçok oyuncağa göre pahalı Legolar) bir oyuncak markası. N11, Gittigidiyor.com vb. internet mağazalarında indirime girmiş durumda.

SOBEE, diğer mağazalara göre yeni bir çocuk markası. Çocuklarla ilgili geniş bir ürün yelpazesi var. Özellikle oyuncak ürünlerinde ahşap kullanıyor, daha organik tercihlerde bulunmaya çalışan bir mağaza. Kıyafet konsepti oldukça renkli tavsiye edebileceğimiz bir mağaza. Birde 23 Nisan indirimi denk gelince keyifli bir alış veriş olacaktır.

sobee_23_nisan

Birçok aile neredeyse yıllık oyuncak ve kırtasiye alışverişini bu indirimlere saklıyor. Bizden söylemesi sizden gezmesi çocuklarınızın yüzündeki gülümseme hiç solmasın…