Avea 5 GB İnternet Paketi Kampanyası, Avea 5 GB Taahhütlü İnternet Tarifesi

İnternet tarifeleri ile ilgili olan bu kampanya haberimizde Avea’nın internet kullanıcıları için düzenlemiş olduğu 5 gb internet kampanyası, Avea 5 gb internet paketi ile ilgili önemli noktalara yer vereceğiz.

Avea 5 gb  internet paketi ile kullanıcılara internete korkmadan bağlanabilmeleri için cazip bir teklif sunuyor. Tablet Pc niz var. İnternete bağlanmak için kotası dolunca otomatik olarak duran bir internet paketi arıyorsunuz. O zaman avea’nın aşımsız 5 gb internet paketi’ni incelemenizi öneriyorum.

Avea 5 GB İnternet Paketi Kampanyası, Avea 5 GB Taahhütlü İnternet Tarifesi
avea 5 gb internet tarifesi, avea 5 gb internet paketi, avea 5 gb internet 19 tl, avea cep internet tarifeleri, avea internet tarifeleri, avea kampanyalar internet

Avea 5 GB İnternet Paketi Kampanyası

Çekim kalitesi ile de kullanıcılardan olumlu yorumlar alan Avea, 5 gb taahhütlü jet tarifesi ile ne ödeyeceğini bilmek isteyenlere cazip bir fırsat sunuyor.

Avea 5 GB Taahhütlü İnternet Kampanyasında aldığınız kota ne ise o kadar öder. Süpriz bir fatura ile karşılaşmazsınız.

Avea 5 GB Taahhütlü İnternet Tarifesi Nedir?

*Avea’nın 5 GB taahhütlü internet kampanyasına göre kota aşımı yoktur. Otomatik olarak durduğu için kotanızı doldurduğunuzda haberiniz olur.

*Bu kampanyanın diğer önemli özelliği ise 5 GB internet kotasının yanında Jet modeme de 12 ay taahhütle birlikte ayda ödenecek miktarın 25 TL olması

Avea’nın 5 GB Taahhütlü İnternet Tarifesi’ne göre ücretlendirme şu şekilde;

İnternet Miktarı: 5 GB, Kontrat Süresi: 12 Ay, Aylık İnternet ve Modem Cihaz Bedeli (KDV ve ÖİV dahil) 25 TL

Avea 5 GB İnternet Paketi Kampanyası 12 taahhüt süresi sonunda 13.aydan itibaren Avea 5 GB jet tarifesi için aşımsız internet için ödenecek miktar ise 39 TL olup bu ücrete KDV ve Özel İletişim Vergisi dahildir.

Avea 5 GB Taahhütlü İnternet Tarifesinde en çok merak edilen diğer soru ise verilen 5 gb kotayı doldurduğumuzda interneti kullanmaya devam etmek istersek ek paket için ne ödeniyor. Kotanız sona erdiğinde KDV ve ÖİV dahil vereceğiniz 15 TL ücretle 5 GB ek paket satın alabiliyorsunuz. Bunun için EK 5 GB yazıp 5555 MMS göndermeniz gerekiyor.

Avea 5 GB taahhütlü internet tarifesi kampanyasını kısaca özetlemek gerekirse

*12 ay süresince kullandığınız internet ve modem için 25 TL ücret ödüyorsunuz.

 *Aşımsız 5 gb kotanız dolduğunda internet erişim duruyor.

* Kotanız dolduğunda 5 GB ek paket için 15 TL ek ücret ödeniyor.

5GB kotanız dolduktan sonra otomatik olarak internet erişiminiz sonlandırılacaktır. Faturanıza 12 ay boyunca internet kullanımı ve modem bedeli için 25 TL dışında herhangi bir tutar yansıtılmayacaktır.

Avea 5 GB internet paketi ve Avea Jet Mobil Modemle ile ilgili bilgi almak için 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.