Avea’dan Müthiş Kampanya Samsung Galaxy Mini Cep Telefonu

Aveadan kaçırmamanız gereken bir cep telefonu kampanyası 15.06.2011 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya cep telefonu ihtiyacı olanlar için iyi bir fırsat.

Galaxy ailesinin en yeni üyesi Android 2.2 Froyo işletim sistemine sahip Samsung Galaxy Mini akıllı telefon, 2 yıl boyunca her ay 1 GB internetiyle şimdi Avea’da! Bu uygun fiyatlı akıllı telefon küçük boyutu, yan yüzeylerindeki parlak renkli şeritleri ve ergonomik yapısı ile şıklığınızı tamamlayacak.

Galaxy Mini akıllı telefon kampanya tekliflerinden birine ister 24 ay taahhüt vererek ayda 29TL’ye, ister 18 ay taahhüt vererek ayda 39TL’ye sahip olabilirsiniz.

“Avea Samsung Galaxy Mini Akıllı Telefon Kampanyası” 15.06.2011 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya detayları ve diğer kampanyalar hakkında bilgi almak için alttaki resme tıklayınız.

Samsung Galaxy Mini Hakkında Kısa Bilgi

Kolay mobilite ve ergonomik rahatlık için özel olarak tasarlanan Samsung Galaxy Mini, zarif ve minimal tasarımıyla gelişmiş akıllı telefon özelliklerini bir arada topluyor. Yan kısmı parlak renkli şeritle desteklenen cep telefonunda dahili olarak bulunan Google hizmetlerinin kullanım rahatlığı telefonu benzerlerinden bir adım ileriye taşıyor. Galaxy Mini, GPS özelliği ile konum tabanlı hizmetlere tam uyumlu olması, mobil sosyal ağ özelliği ve Android işletim sistemiyle akıllı telefon dünyasına giriş yapıyor.

Hemen bir Avea bayisine gelin, Galaxy Mini akıllı telefona çok cazip fiyatlarla sahip olun.