Axess Haber Nisan

Axess’e özel +4 taksit fırsatı!

Siz de tekstil, kozmetik, ayakkabı ve optik alışverişlerinizi Axess’inizle yapın, +4 taksit fırsatından yararlanın.
AXESS KAZANDIRIR.
Kampanya, Axess üyesi mağazalardan yapılan 100 YTL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Kampanya 30 Nisan tarihine kadar geçerlidir.

Siz de Axess’inizle Shell’den tek seferde 100YTL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapın, 10YTL chip-para kazanın.
Kampanya 15 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında, kampanyaya katılan ve Axess POS cihazı bulunan Shell istasyonlarında geçerlidir. Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan bir müşteri en fazla 1 kere yararlanabilir. Bu kampanyadan Axess, Axess Gold, Axess Platinum ve Axess Exi26 sahipleri faydalanabilir.

Söz konusu ilave kampanya chip-para kazanımları anında ilgili karta yansıtılacaktır. Bu uygulamanın yanısıra Axess kart sahibi alışveriş baremi olmadan standart %1 chip-para sını kazanmaya devam edecektir

Axess ile YKM’de 25 YTL’lik hediye kuponu fırsatı!
Axess ile YKM’den yapacağınız 100 YTL ve üzeri alışverişlerde 25 YTL’lik hediye kuponu! Üstelik 10 taksit fırsatıyla. AXESS KAZANDIRIR.
25 YTL değerinde hediye kuponu 13 Nisan 2008 tarihine kadar Axess ile yapılan 100 YTL ve üzeri alışverişlerde kazanılır. Kampanya, elektronik, mücevher, kitap/müzik/ CD reyonlarında, Teknosa cornerlarında, indirimli ürünlerde ve outlet mağzalarında geçerli değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Toplu alımlar ve tüzel kişiler kampanya haricindedir.

Axess MasterCard’ınızla Euro 2008’e gitme fırsatını yakalayın!
1-20 Nisan tarihleri arasında Axess MasterCard’ınızla 100 YTL ve üstü en çok taksitli işlem adedi gerçekleştiren 5 kişiden biri olun, Cenevre’de oynanacak Portekiz-Türkiye maçını tribünde izleme şansını yakalayın. AXESS KAZANDIRIR.

Ödül paketine
Axess’le 1-30 Nisan tarihleri arasında yurt dışında toplam 1500 YTL veya üstünde alışveriş yapın, kampanya dönemindeki tüm yurt dışı alışverişlerinizden tam 10 kat chip-para kazanın.
AXESS KAZANDIRI

 • Portekiz-Türkiye maçına tek kişilik bilet
 • 2 gece konaklama
 • İstanbul – Cenevre gidiş dönüş uçak bileti
 • Havalimanı-otel ve otel-havalimanı transferi
 • Maçın oynanacağı stadyuma transfer

dahildir.

Axess’le yurt dışında 10 kat chip-para!

Kampanya Kuralları
Yapılan alışverişlerin taksitli işlem olması gerekmektedir. Nakit avans işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya hesaplamalarında, 100 YTL ve üstünde yapılan taksitli işlemler dikkate alınacaktır. Taksitli işlemlerde, alışverişin toplam tutarı dikkate alınacaktır. Geçmiş dönemlerde yapılan taksitli işlemlerin taksit tutarı kampanya kapsamında değildir. Öteleme işlemlerindeki alışverişler için, alışverişin yapıldığı orijinal işlem tarihi dikkate alınacaktır. Ek kartlar da kampanyaya dâhildir. Kampanya listesi; açık, gecikmesi olmayan ve kanuni takibi bulunmayan kartlardan oluşacaktır. Vize ve pasaport işlemleri kazananlara aittir. Yukarıda belirtilen kampanya ödülleri haricindeki tüm harcamalar kazananlara aittir. Tüm yasal yükümlülükler talihli tarafından ödenecektir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz

 

Market alışverişinizi Axess’inizle yapın, her ay 15 YTL chip-para kazanın!
Şimdi Axess üyesi marketlerden Axess’inizle tek seferde yapacağınız 75 YTL ve üzeri ikinci alışverişinize 5 YTL, dördüncü alışverişinize 10 YTL chip-para hediye! AXESS KAZANDIRIR

Kampanya Axess üye işyeri marketlerden tek seferde farklı günlerde yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir. Her ayın birinci günü ile sonuncu günü arasında yapılan ikinci 75 YTL ve üzeri harcamaya ilave 5 YTL, dördüncü 75 YTL ve üzeri harcamaya ise ilave 10 YTL, toplam 15 YTL chip-para hediye edilecektir. Her Axess sahibi bir ay boyunca en fazla 15 YTL değerinde chip para kazanır. Taksitli işlemler ve chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir. Banka kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan Axess, Axess Gold, Axess Platinum ve Axess exi26 sahipleri faydalanabilir.

Axess’le iyi seyirler!
Festival sponsorluğunu Akbank’ın üstlendiği 27. Uluslararası İstanbul Film Festivali biletleri Axess’e özel %20 indirimli. AXESS KAZANDIRIR

%20 indirim fırsatı 22 Mart-20 Nisan tarihlerinde alınacak biletler için geçerlidir. Hafta içi gündüz seansları ve Türk filmleri kampanyaya dâhil değildir.

Axess’le yurt dışında 10 kat chip-para!
Axess’le 1-30 Nisan tarihleri arasında yurt dışında toplam 1500 YTL veya üstünde alışveriş yapın, kampanya dönemindeki tüm yurt dışı alışverişlerinizden tam 10 kat chip-para kazanın.
AXESS KAZANDIRIR

Kampanya 01-30 Nisan 2008 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan; belirtilen tarih aralığında, yurt dışında toplam 1500 YTL ve üstünde harcaması olan Axess sahipleri faydalanabilir. Kampanya kriterlerini yerine getiren kart sahipleri, kampanya döneminde yurt dışında kazandıkları chip-para tutarını 10’a katlayacaklardır. Bankamızda kayıtlı bir GSM numarası bulunmayan kart sahiplerine ödül chip-para’lar yüklenmez. Kampanya kart bazında gerçekleştirilmektedir. Kampanya kriterlerini yerine getiren ek kartlar da ödül chip-para kazanabilirler. Alışveriş tutarı hesaplamalarında asıl kart ve ek kartlar ayrı ayrı değerlendirilecektir. Ödül chip-para’lar 15 Mayıs 2008’de yüklenecektir. Kampanyadan kart bazında kazanılacak en yüksek chip-para ödülü 30 YTL’dir. Nakde yönelik ve ticari harcamalar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılan alışveriş işlemleri , kumarhane harcamaları ve bahis sitelerinde yapılan işlemler, nakit çekim, faiz ve komisyonlar kampanya kapsamında harcama tutarına dahil değildir. Şirket kredi kartı sahiplerine ve hediye chip-para’ların yükleneceği dönemde kredi kartlarını kullanmalarına engel bir durumu bulunan kişilere, kazanmış olsalar dahi hediye chip-paraları yüklenmez. Wings kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanya, AKBANK T.A.S. tarafından önceden bildirilerek ve herhangi bir neden gösterilmeksizin uzatılabilir, koşulları değiştirilebilir, durdurulabilir.
 

Axess Visa’nızla Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları’nı yerinde izleyin!
01 Nisan – 31 Mayıs 2008 tarihleri arasında Axess Visa’ınızı kullanın, siz de Pekin 2008 Olimpiyatları’na gitme veya Panasonic Plazma TV kazanma şansı yakalayın. Her 35 YTL alışverişinizde bir çekiliş hakkı kazanın

Ödüller:

5 çift için Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları’na katılım paketi (14-17 Ağustos 2008 )

 • İki kişilik gidiş dönüş uçak bileti
 • İki kişi 5* otelde 3 gece konaklama
 • Pekin havaalanında karşılama, ‘Hoşgeldiniz’ resepsiyonu ve yemekler
 • Olimpiyat Oyunları’na giriş biletleri (iki gün / iki kişilik / iki etkinlik)
 • Profesyonel rehber eşliğnde ‘Çin Seddi’ turu
 • Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları temalı Visa armağanlarını içermektedir
 • 10-Adet plazma tv


Teknosa’da Acer Notebook Axess’e özel %20 indirim ve 10 taksit fırsatı ile!
Teknosa’da Axess’e özel %20 indirim! Acer Notebook Axess’e özel %20 indirim ve 10 taksit fırsatı ile
AXESS KAZANDIRIR.

*Axess’e özel %20 indirim ve 10 taksit kampanyası, sadece Acer ASG5520G-503G25MI modelinde geçerli olup, 13 Nisan 2008 tarihine kadar Axess kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Nakit ve tek ödemede indirim ile birlikte geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlı olup, bu kampanya başka kampanyalarla birlştirilemez.
**Bu ilanda belirtilen fiyata %20 indirim uygulanmış olup, 13 Nisan 2008 tarihine kadar Axess kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Güncel fiyat ve kampanyalar için Teknosa mağazalarından bilgi alınız. Taksitli fiyatlarda %18 KDV dahildir. Taksitli tutarları fiyat yuvarlaması nedeniyle maksimum +/- %0,5 oranında değişebilir. Döviz ile satılan ürünlerin YTL fiyatları 1 USD = 1,30 YTL olarak hesaplanmış olup, peşin ve taksitli fiyatlar satış günündeki Teknosa tarafından belirlenen döviz satış kuru üzerinden hesaplanacaktır.
***Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Axess’e özel Yataş’ta 6 yerine 12 taksit fırsatı!
Axess ile Yataş mağazalarından yapacağınız alışverişlerde vade farksız 6 yerine 12 taksit fırsatı sizleri bekliyor. AXESS KAZANDIRIR

Tüm ürünlerde vade farklı 24 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Kampanya 20 Nisan 2008 tarihine kadar geçerlidir.

Axess ile İpek Mobilya’da 12 taksit fırsatı!
Axess’inizle İpek Mobilya Mağazalar’ından yapacağınız alışverişinizde vade farksız 12 taksit fırsatını kaçırmayın! AXESS KAZANDIRIR

Axess’e özel 7 taksit!
Axess’e özel Vakko Mağazalarında 7 taksit, W ve İndirim Mağazalarında 8 taksit fırsatı sizleri bekliyor.
AXESS KAZANDIRIR

Axess’e özel Marks & Spencer’da % 15 Hediye çeki ve 9 taksit
Axess’e özel Marks & Spencer’dan yapacağınız 150 YTL ve üzeri alışverişlerinizde % 15 HEDİYE ÇEKİ. Üstelik 9 TAKSİT fırsatıyla.
AXESS KAZANDIRIR.
 

Axess’e özel 7 taksit fırsatı!
Axess ile Beymen Mağazalarında 7 taksit fırsatı sizleri bekliyor!
AXESS KAZANDIRIR.

Axess’e özel 8 taksit fırsatı!
Axess ile Beymen Club Mağazalarında 8 taksit fırsatı sizleri bekliyor!
AXESS KAZANDIRIR

http://www.akbank.com/axess/axess.asp