Bebek Bezi Kampanyaları-2012

Çocuklarımız en değerli varlığımız. Onları iyi ve sağlıklı bir bebeklik dönemi geçirmesi ise bizim için en önemli şey. Evet, çocuklarımızın daha iyi ve sağlıklı bebek bezleri kullanmasını hepimiz isteriz. Ancak bebek bezleri, hem kısa sürede tükenmesi hem de maliyetli olması nedeniyle bazen bir sorun haline dönüşebilir. Bu gibi durumlarda birçok anne- baba daha ucuz ürünlere yönelmeye çalışsa da çoğu zaman ya aradığı ucuzlukta ürünü bulamaz, ya da bulduğu ürün bebeği için yeterli konforu sağlamaz.

Bebek Bezi Kampanyaları 2012

2012 yılına girdikten sonra birçok bebek bezi üreticisi, bebek bezlerinde büyük indirim ve kampanyalar yapmaya başladı. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde daha çok sıvı tüketen bebeklerimizin daha çok beze ihtiyaç duyacağı aşikar. Bu nedenle önümüzdeki günler için bebek bezi üreticilerinin yapmış olduğu bebek bezi kampanyalarını sizler için listeledik. İşte o kampanyalardan bazıları;

Prima Premium Care serisinde 2-3-6 Kg 64’lük bez paketinde 22 TL den başlayan indirim fırsatı sunuyor.

Prima Premium Care serisinde 4-7-18 kg 46’lık bez paketinde 23 TL den başlayan indirim fırsatı sunmakta.

Prima Premium Care yeni doğan serisinde İkiz Paketi 2-5 Kg 54’lük bez paketi 24 TL’den başlayan indirim fırsatı ile satılıyor.

Prima Yeni Bebek Yenidoğan 1 serisinde 2-5 Kg 50’lik bez paketi 17 TL’den başlayan indirim fırsatı ile satılıyor.

Molfix Uyum Jumbo Maxi Plus Paketi 9-20 Kg 58’lik bez paketi seçeneğiyle 24,29 TL’den başlayan indirimler ile satılıyor.

Molfix Uyum Jumbo Maxi paketi 7-18 Kg 66’lık bez paketi seçeneğiyle 24,29 TL’den başlayan indirimler ile satılıyor.

Molfix Uyum Jumbo Midi paketi, 4-9 Kg 74’lik bez paketi seçeneğiyle 24,29 TL’den başlayan indirimler ile satılmakta.

Yukarıda yer alan indirimler internet üzerinde yayınlanan en düşük fiyatlar baz alınarak hazırlanmıştır. Mağaza ve marketlere göre bu fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Bebek Bezi Kampanyaları, Bebek Bezi Kampanyaları 2012, Bebek Bezi Kampanyası, Bebek Bezlerinde Kampanya,Prima Bebek Bezi Kampanya 2012, Prima Bebek Bezi Kampanyası, Prima Bebek Bezi Toptan