Defacto Jean Çıkarma Kampanyası

Günlük hayatta en çok önem verdiğimiz şey dış görünüşümüzdür. Saç, ayakkabı ve kıyafet konusunda her zaman en iyi seçimi yapmak isteriz. Güzel görünen biri toplumda daha fazla saygı görür. İş görüşmelerinde, sevgiliyle buluşmalarda, arkadaşlarla yemek yerken kötü görünmek istemeyiz. O yüzden sık sık kıyafet alır ve kendimizi her zaman daha şık olmak zorunda hissederiz.

Özellikle kıyafet konusunda seçimlerimiz çok önemlidir. Kıyafet kişiyi oldukça farklı gösterebilir. Tabi ki bunun yanında birde ucuz olması gerekir. Sık sık kıyafet alan biri için kampanyalar büyük bir fırsattır. Geçtiğimiz günlerde DeFacto giyim mağazasına girdim. Ürünler gayet güzel insan gördüğü ve üzerine yakışacağını düşündüğü bütün kıyafetleri almak istiyor. Şık bir mont denerken Defacto’nun yeni kampanyası olduğunu duydum. jean çıkarma kampanyası olarak adlandırılan kampanya gerçekten kaçırılmaz fırsat.

Evinizde bulunan ve giymediğiniz bir kotunuz vardır mutlaka. Yaptığınız bir adet alışverişte 20 TL gibi bir indirim kazanbilirsiniz. Bunun için en az 50 TL ‘lik bir alışveriş yapmanız ve eski jean getirmeniz yeterli. Bir kişi bir defada yalnız bir adet kot getirebilir. Daha açık anlatacak olursak, Defacto’dan istediğiniz kazak, gömlek, pantolon, atkı vb. istediğiniz ürünü alın en az 50 TL tutarında alışveriş yapın, evinizde bulunan ve giymediğiniz bir kotu getirin 20 TL daha az ödeyin. Kotların eski olması yırtık olması hiçbir şey değiştirmez. Siz yeter ki eski jeaninizi getirin ve indirimden yararlanın. Kampanyadan 2 kez yararlandım ve bir kez 50 TL yerine 30 TL, birkezde 90 TL yerine 70 TL ödedim.

Giyiminize önem veriyor ve sık sık alışveriş yapıyorsanız, bu gibi kampanyalardan yararlanmanız bütçemiz açısından iyi olacağı gibi daha fazla kıyafet alabilmenizi sağlayacaktır.