En Son Laptop Kampanyaları

Teknoloji çağında bilgisayarsız yaşamak artık imkansız. Bütün işlerimizi bilgisayar sayesinde halleder hale geldik. Bilgi öğrenme, alışveriş ve eğlence mekanımız haline gelen bilgisayarların hergün gelişip daha farklı özellikler alıp daha hızlı cihazlar haline geldiğini görüyoruz.

İmkanı olan her bireyin kendine ait bir laptopu olmasında yarar var. Aldığımız notebooklar zamanla çağa ayak uyduramayıp yeni çıkan ürünlerin gerisinde kalabiliyor. Bu yüzden indirdiğimiz oyunları oynayamayabiliyor, kullanmak istediğimiz programları çalıştıramıyor, yapmak istediğimiz işlemleri yapamayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda yeni laptop almak hem ruhsal hemde işlerimizin yolunda gitmesi açısından uygun olacaktır. Bu konuda hergün yeni bir laptop kampanyasıyla karşılaşmak mümkün.

Laptop satışında birçok kampanya yapan Vatan Bilgisayar, yine güzel bir indirim kampanyası yapıyor. Vatan Bilgisayar’dan alacağınız laptop ve masaüstü bilgisayarlarda Maximum Kart’a Peşin Fiyatına 12 Taksit yada 5 Taksit ve % 5 İndirim fırsatından yararlanma şansınız var.

Kalitenin adresi Teknosa’da HP Notebooklara %30 İndirim kampanyası başladı. Teknosa bilgisayar mağazalarında tüm HP notebooklarda %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Kampanyaya doymayan bimekste yılbaşına kadar HP notebook, HP netbook ve Hp masaüstü bilgisayarlarda %24 indirim, ayrıca Bonus ve Maximum kartlara özel 12 taksit avantajlarıyla bilgisayar sahibi olabilirsiniz.

Alman teknoloji firması Media Markt’ten yine bir kampanya. Yeni yıla özel Samsung Dizüstü bilgisayar 999 TL ‘den satılıyor. Samsung NP300E5A-SO4TR dizüstü bilgisayarın özellikleri şöyle: Kolay ekran yöneticisi, ücretsiz ve lisanslı Adobe Acrobat Reader, Microsoft Office Starter 2010 işletim sistemi, WildTangent Oyun Konsolu hediyesi, ücretsiz Windows Live, Norton Çevrimiçi Yedekleme (30 günlük Deneme sürümü hediye), Skype programı, Cyberlink Media Suite ve Kolay Taşıma özellikleriyle süper bir notebook indirimli fiyatıyla sizlerin olabilir. Samsung NP300E5A-SO4TR dizüstü bilgisayarı Media Markt mağazalarından 999 TL ‘ye hemen satın alabilirsiniz.