Hsbc’den Kredi Kampanyası “Dosya Masrafsız Kredi Net Kampanyası”

Kredi ihtiyacı olanlar için kredi kampanyaları arasından Hsbc bankasının “Dosya Masrafsız Kredi Net Kampanyası” hakkında bilgiler yer almaktadır.

kredi-dedigin-net-olur

“Kısa bir süre için dosya masrafsız ihtiyaç kredisi”

Hsbc Bankasının ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili incelemelerimiz sonucunda şu bilgilere ulaştık.

494 TL Taksitle 10 Bin TL Kredi Net

Hsbc kredi dediğin ne olur diyor. Hsbc’den ihtiyaç kredisi alırsanız aldığınız kredinin taksitleri başladığı gibi devam ediyor. Örneğin 10.000 TL kredi aldınız. 24 ay vadeli olarak geri ödeyeceksiniz. Taksitleri 494 TL olarak başlar bu şekilde devam eder.

36 aya varan tüm vadelerde aylık 30.000 TL’ye kadar  %1,18 faiz oranı ile dosya masrafsız kredi HSBC’de! Üstelik kefilsiz!

Hemen başvurmak için KREDİ yazın, 4499’a gönderin.

Başvuru için kimlik belgesi, gelir belgesi, serbest meslek ve işletme sahiplerinden ticari sicil gazetesi, başvuruda belirtilen ev adresine ait  son dönem elektrik, doğalgaz, su veya telefon faturasının aslı, son aya ait SSK bildirgesi, talep edilen kredi koşullarına göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir.

hsbc-ornek-kredi

Hsbc’den Kredi Kampanyası 18 Ocak 2013 – 15 Mart 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Tüm ihtiyaç kredilerinde kredi tutarı 2.500 TL ve üzerinde ise ferdi kaza sigortası talep edilmektedir.

Hsbc’ kredi değerlendirme, ek belge ve teminat isteme, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve / veya kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.  

Hsbc ihtiyaç kredisi başvurusu

Kampanyaya başvurmak ve kampanya hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Hsbc internet sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz.