JeoClay Volkanik Kil Maskesi

Bu yazıda yeni bir ürün olan volkanik kil maskesi ile ilgili bilgiler yer alır.

Günlük hayatta cildiniz birçok iç ve dış etkenden dolayı zarar görebiliyor. Öncelikle sigara, alkol, güneş ışınları, yanlış beslenme, stres, yetersiz uyku gibi çok sayıda unsurun ciltte yarattığı hasar, güzelliğinizi olumsuz etkileyebiliyor.

Peki siz, cildinizi korumak için ne yapıyorsunuz? Artık tek yapmanız gereken, bu volkanik külü uygulamak

Volkanik kil yıllarca sıcak basınç altında bulunduğundan volkanik aktivite sonucunda mineral bakımından zenginleşmiş bir konsantredir.

İnanılması zor, biliyoruz. Ebru Şallı’nın naturel güzellik iksiri JeoClay Volkanik Kil Maskesi kısa sürede cildinizde etkisini açıkça görebileceğiniz, düzenli kullanımda ışıl ışıl tertemiz bir yüze kavuşmanıza, ciltte kolajen dokuyu sıkılaştırarak kaz ayakları ve kırışıklıkları önlemeye, içerdiği nano partiküller peeling etkisiyle cildin yenilenmesine  yardımcı olacak.

Tüm ciltlere uygun ve tamamen hijyenik olan volkanik kil maskesi pratik kullanımlı ve kolay uygulanır.

Dermatolojik olarak test edilmiş, Padova üniversitesi tarafından onaylanmış bu kil, yüzünüzü derinlemesine temizleyerek, doğal detoks uygulayacak, yüzünüzdeki ölü derilerin ve siyah noktaların atılmasına peeling etkisiyle yardımcı olacak; sizlere yepyeni, gençleşmiş bir görüntü kazandıracak

jeo-clay-mask

Kaynak: jeoclaymask.com