Mobilya Kampanyaları

Yaşamımızı sürdürdüğümüz alan olan evlerimizin güzel görünmesini ister ve dekorasyonuna oldukça önem veririz. Özellikle mobilyaların rahat ve gösterişli olmalı. İşlevsel olarak konforlu olmayan ve evinize uyumsuz mobilyalar bizleri rahatsız edecektir. Bunun için mobilya seçimlerinde kalite ve konforu ön planda tutmalıyız.

Günümüzde mobilya almak eskisi kadar zor değil. Her fiyata uygun ve güzel mobilyalar mevcut. Özellikle mobilya sektöründe büyük şirketlerin olması ve rekabetin fazlalığı sebebiyle oldukça fazla kampanya yapılmaktadır. Bu kampanyaları takip ettiğinizde güzel, kaliteli ve ucuz mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Türkiye’deki en büyük ev eşyası satan şirketlerden biri olan Bellona, Bolero takımlarında büyük indirime gitti. Kısa süreceği belirtilen kampanyada Bolero masa ve sandalye takımı 748 TL yerine 598 TL ye satılıyor. Masa ve sandalye takımını ihtiyacı olanların bu kaliteli ve ucuz ürünü kaçırmaması gerekir.

Yeni yıla girmeye günler kala Lineadecor’dan yepyeni bir kampanya sattığı mobilyaların tüm modellerinde %40 ‘a varan indirimler söz konusu. 2012 ‘ye karlı girmek isteyenlerin tercih edecek olduğu bu kampanya Lineadecor’ın tüm mağazalarında 31 Aralık 2011 tarihine kadar geçerlidir.

Yeni Yıl Coşkusu Tepe Home ile Yaşanır !…

Yeni yıla rakiplerinin kampanyalarını geride bırakacak bir kampanyada Tepe Home’den geldi. Müşterilerine world’e özel 12 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatı veren Tepe Home her zevke göre yeni yıl hediyeleri Tepe Home mağazalarında.

Mobilya satışlarıyla isim yapmış olan Lazzoni’den yılın son büyük kampanyası, Lazzoni mağazalarından yapacağınız 10.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde orta ve yan sehpa hediye!

Turkcell müşterilerine Yataş’tan kampanya, tüm ürünlerde %10 ila %20 arasında değişen kampanyadan tüm Turkcell aboneleri 31 aralık tarihine kadar yararlanabilecek. Kampanya stoklarla sınırlı olup, alışveriş sırasında cep telefonu ile avantaj şifrenizi alıp kasaya vermeniz gerekmektedir.