MTV Şimdi CardFinans ile 4 Taksit

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni CardFinans ile ödeyenler, 4 taksit fırsatından yararlanacak.

MTV ödemeleri www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, Finansbank şubeleri, cep şubesi veya internet şubesinden 31 Ocak 2016’ya kadar gerçekleştirilebilecek.

Finansbank, fırsatlarla dolu CardFinans dünyasına yeni bir kampanya kattı. Buna göre, Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV’yi CardFinans kredi kartları ile ödeyecek olanlar dört taksit imkanından yararlanabilecek.

mtv taksit

Kampanyadan ödemelerini CardFinans kredi kartlarıyla www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, Finansbank şubeleri, cep şubesi veya internet şubesi üzerinden yapan herkes yararlanabilecek. Kampanya, MTV ödeme dönemi olan Ocak ayı boyunca geçerli olacak.

Finansçılar olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya ve çözüm üretmeye odaklandıklarını belirten Finansbank Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Murat Koraş, “Araç sahiplerinin zorunlu kalemleri arasında olan MTV ödemelerindeki yükünü azaltmak için bu dönemde de MTV kampanyası düzenledik. Bütün müşterilerimize iyi yıllar diliyoruz. Hayatı kolaylaştırmak için 2016’da da fırsatlar yaratmaya devam edeceğiz” dedi.