Philips Avance Collection Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri ve Fiyatı

Philips Avance Collection HR 1871 Katı Meyve Sıkacağı meyve suyunu evde daha rahat ve daha az zahmetle hazırlamak isteyenler için ideal bir mutfak aletidir.

Philips Avance Collection Katı Meyve Sıkacağı
Philips Avance Collection Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri ve Fiyatı

Yeni philips katı meyve sıkacağı ile maksimum meyve keyfi minumum zahmet dünyanın lider katı meyve sıkacağı markası Philips sizi Avance Katı Meyve Sıkacağı ile tanıştırıyor. Yeni Avance ile vitamin dolu ve lezzetli meyve sularını artık kendi mutfağınızın konforu ve güveninde sıkabilirsiniz. Üstelik çok daha kolay bir şekilde yeni bir filtreleme sistemi sayesinde Philips Avance meyve ve sebzelerinizden %10 daha fazla su çıkarır. Böylece sevdiklerinize son damlasına kadar vitamin dolu lezzetli meyve suları hazırlayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak artık her zamankinden daha kolay çünkü Avance bütün parçaları sadece 1 dakika içinde temizlenebilir. Katı meyve sıkacaklarında en zahmetli iş filtre temizliğidir. Meyve ve sebze parçacıkları filtredeki pürüzlü deliklerin arasına girer. Bu da temizliği zorlaştırır. Oysa Philips Avance Katı Meyve Sıkacağını temizlemek sadece 1 dakikanızı alır. Çünkü Philips Avance electropolishing tekonolojisi ile üretildiği için pürüzsüz tekonolojisi meyve ve sebze parçaları ile tıkanmaz. Böylece fırçalamaya gerek kalmadan süngerle bile kolayca temizlenir. Aynı zamanda Philips Avance Katı Meyve Sıkacağının diğer parçalarını temizlemek de çok kolaydır. Normal katı meyve sıkacaklarının aksine Philips katı meyev sıkacağı Avance’da posa haznesi parçalayıcı filtrenin altında bulunur. Böylece posa sadece posa haznesinde toplanır. Katı meyve sıkcağınızın kapağını kirletmez. Philips Avance sadece elde yıkamak zorunda değilsiniz. Tüm parçaları bulaşık makinesine yerleştirip taze meyve suyunuzun keyfini çıkartabilirsiniz.Tüm hepsi bu kadardır. Yeni Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı maksimum meyve suyu minumum zahmet

Philips Avance HR 1871 Katı Meyve Sıkacağının Önemli Özellikleri

Güçlü bir motora sahip olan Philips Avance 800 w gücünde, geniş besleme borusu sayesinde ön bir parçalama gerektirmez. Bir seferde 2,5 litre meyve suyu elde edebiliyorsunuz. Diğer önemli bir özelliği ise yumuşak meyveler için ve sert meyveler için farklı hız ayarlarına sahip olmasıdır.

Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı’nın en dikkat çekici tarafı ise hızlı ve kolay temizlenmesi olmalı çünkü temizliği zor olduğu için bu tür katı meyve sıkacakları alınır ve kullanılmaz. Philips Avance HR 1871 modeli ile bu işi çözmüş, kolay temizlenebilir süzgeç, ayrılabilir tüm parçaların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması, meyve posalarının tek bir yerde toplanması ve musluk aksesuarı ile sıkılan meyve suyu kolayca bardağa aktarılabilir olması Philips Avance Katı Meyve Sıkacağını öne çıkaran özellikler olmaktadır.

Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı Fiyatı

Philips Avance Collection HR 1871 Katı Meyve Sıkacağı’nın ürün tanıtımını yayınlandığı andaki en düşük fiyatı 359 TL’dir. Ürünle ilgili
alışveriş sitelerindeki diğer fiyatları görmek isterseniz. Philips Avance Katı Meyve Sıkacağı HR 1871 Fiyatları için buraya bakınız.