Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası, Özelikleri ve Fiyatı

Mobil teknoloji devi Samsung, yılın bitmesine çok az bir zaman kala, Avrupalı kullanıcılara özel olarak tasarlanan Galaxy S3 Mini’yi pazara sürdü. Android işletim sistemi ve S3 benzerliği ile dikkat çeken Galaxy S3 Mini, diğer teknik özellikleriyle de göz kamaştırıyor.

Bu yazımızda samsung galaxy s3 mini özellikleri ve vodafone samsung galaxy s3 mini kampanyası hakkında bilgiler sunacağız.

Samsung Galaxy S3 mini özellikleri

Samsung, yeni S3 mini modelini tanıtırken Avrupalı kullanıcıların küçük telefon kullanım alışkanlığından söz etmişti. 115 gr ağırlığa sahip olan bu cihaz, oldukça mini boyutlarda ve avuç içi kullanıma uygun olarak hazırlanmış. Kolay ve rahat kullanımı ile S3 mini dikkatleri üzerine toplamakta.

4 inçlik Super Amoled ekranı bulunan S3 mini, 5 MP değerinde ana bir kameraya sahiptir. Daha net bir açıklama ile Galaxy S3’ün gerçekten mini hali olarak tanımlamamız mümkün.

Galaxy S3 mini, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ile sunulmuş durumda. Yine yeni cihazlarda kullanılan Touchwiz ara yüzüne sahip olan cihaz, birçok uygulama ve Samsung mağazası ile hizmetinizde.

Temel farklar

İki cihaz arasında en önemli temel fark S3’de 4 çekirdek işlemcinin yer alması, S3 mini de ise çift çekirdekli 1GHZ Cortex A9 işlemci bulunmasıdır. Yarı, yarıya bir düşüş olsa da mini tasarımı seven kullanıcılar için ideal ve vazgeçilmez bir telefon diyebiliriz.

S3 mini, 1500mAh değerinde batarya kullanmakta ve ortalama 450 saate yakın bekleme ve 7 saate yakın konuşma özelliğine sahip durumda.

Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası, Özelikleri ve Fiyatı
Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası, Özelikleri ve Fiyatı

Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası

Vodafone Samsung Galaxy S3 mini kampanyası ile Tarifenize ek ayda 5TL gibi bir rakama, Acaip Ekonomik sloganı ile sizlere bu güzel telefonu ulaştırıyor.

Son katılım tarihi olarak 31.03.2013 tarihini belirten Vodafone, çeşitli paket ve tarifelerde daha uygun fiyatlar ile katılım şansı tanıyor.

Daha detaylı bilgi için Vodafone internet sayfasını ya da en yakın bayiyi ziyaret edebilir, detaylı bir bilgi alabilirsiniz.