Yeni Yıl Ayakkabı Kampanyaları

Özellikle bayanların vazgeçilmezi ayakkabılar hayatımızda büyük öneme sahiptir. Ayakkabı seçimlerinde ucuza ve yan sanayi ayakkabıları tercih etmek yaptığımız en büyük yanlışlardandır. Satın aldığımız ayakkabıyı uzun süre giyeceksek kesinlikle sağlığımızı etkileyecektir.

Güne bizimle birlikte başlayan ayaklarımız, aldığımız ayakkabıların içinde terlerse bu bakteri ve hastalıklara davetiye çıkarabiliyor. Ayaklarımızı sıkan dar yada sürekli çıkacakmış gibi duran aşırı bol ayakkabılar yine sağlığımıza etki edecektir. Aynı zaman rahatsız olan ayaklarımız gün içinde işimize konsantre olma konusunda da bizleri olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle ayakkabı seçiminde her zaman kaliteden yana olmalıyız.

Kalitenin dışında alacağımız ayakkabının şık olması ve kıyafetlerimize yakışmasına önem veririz. Kıyafetlerimize uyumlu birçok ayakkabı tercih ederiz. Böylelikle farklı farklı giyebileceğimiz bir sürü çeşite sahip oluruz.

Ayakkabı devi olan İnci ayakkabıda yepyeni bir kampanya başladı. Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde bu kampanya hepimizin ilgisini çekecektir. Kalite ce şıklıktan ödün vermeyen İnci’de büyük indirimler söz konusu inci mağazalarında ayakkabılar 49.90, botlar 99.90, çizmeler 149.90’dan başlayan satılıyor. Başka zaman bu kadar ucuza satış yapmayan ve kalite konusunda bir numara olan İnci’nin %40 %50’lere varan bu kampanyasını kaçırmayın.

Birçok ayakkabı kampanyası yapan Arow yeni yıla özel olarak kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Birbirinden şık, modern ve kaliteli ayakkabıların yer aldığı sezon ürünlerinde 1 ürün alana 2. ürüne %50 indirimle.

Hangar ayakkabı kışlık modelleri ve fiyatları oldukça düştü. Bitiş tarihi belli olmayan indirimler kaçırılmayacak düzeyde.

Ayakkabı satışı yapan Chi, 150. mağazasını açıyor. Açılışı kampanyayla süsleyen Chi açılışa özel fiyatlar ve bir ayakkanı alana ikinci ayakkabı ücretsiz veriliyor.

Şu sıralar Beta ayakkabıya girenler kazanıyor. Bonus kart sahibiyseniz, Beta ayakkabıdan yapacağınız her 500 TL ‘lik alışverişinizde 100 TL, 400 TL’lik alışverişinizde 75 TL ve 300 TL’lik alışverişinizde ise 50 TL hediye çeki kazanıyorsunuz.