Yılbaşında Hediye Ne Alınır? Yılbaşı İçin Hediye Fikirleri ve Önerileri

Yeni yıl yaklaşırken 2013’ün heyecanı ile birçok kişi sevdiklerine yeni yıl hediyesi alma telaşına düştü. 2013’e sayılı zaman kalmışken hediye almak isteyen birçok kişi, kime ve ne tür hediye alacağına henüz karar verebilmiş değil. Sevgiliye, anneye, babaya ya da arkadaşlara alınacak hediyelerin birbirinden farklı olması ve kişilere özel olması önemli.

Yılbaşı İçin Hediye Fikirleri ve Önerileri

Sizlerde kafası karışık olanlardan ne hediye alsam diye düşünenlerden misiniz? Bizde sizler için bu karışıklığa son vermeye karar verdik. Bu yazımızda yılbaşında ne hediye alsam, yılbaşında ne hediye alınır, yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır, yılbaşında alınacak hediyeler, yılbaşında erkeklere alınabilecek hediyeler, yılbaşında kadınlara alınacak hediyeler, bir erkeğe yılbaşında ne hediye alınır, yılbaşında hediye ne alınır, farklı yılbaşı hediyeleri gibi önerilerde bulunacağız.

2013 Yılbaşı için birbirinden güzel hediye fikrileri için yazının tamamına bakınız.

Yılbaşında ne hediye alsam? Yılbaşında ne hediye alınır?

Öncelikle yılbaşında kime hediye alacağınıza karar vermelisiniz. Sevgilinize, annenize, babanıza ya da arkadaşlarınıza aynı tür hediyeleri vermeniz mümkün değil.

Yılbaşında klasik olarak alınan hediyelerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Her yıl özel günlerde alınan klasik çanta, ayakkabı, saat ya da parfüm gibi hediyeler bu özel günü sıradanlaştırmaktan başka bir şeye yaramayacaktır. Oysa sevdikleriniz sizde bu özel günde onlara özel bir hediye vermenizi ayakkabı ya da parfüme tercih edecektir.

Malum kış aylarındayız ve havalar oldukça soğuk. Her geçen gün soğumaya devam eden havalara karşı sevdiğiniz kişilere hediye olarak bir atkı, bere hediye edebilirsiniz.

Hediye alacağınız kişi anneniz ise ona mutfakta kullanabileceği ve kullandıkça sizi hatırlayacağı şık bir blender seti ya da bir ekmek yapma makinesi alabilir onu mutlu edebilirsiniz.

Arçelik zaman ve program ayarlı çift hazneli ekmek yapma makinesi şuanda yalnızca 109 TL,

Philips Viva Collection Metal çubuk ölçek kabı ve doğrayıcılı blender seti şuanda yalnızca 89 TL,

Hayır, ben bu tür hediyeler almak istemiyorum diyorsanız her kadını mutlu edebilecek ev tekstil ürünlerinden alabilirsiniz.

Gold Case çift kişilik nevresim takımı şuanda yalnızca 58 TL,

Evet, yukarıda yer alan örneklerde olduğu gibi anneniz için onun işlerini hafifletecek hediyeler tercih edebilir ya da her gece sizi tekrar hatırlaması için hoş bir nevresim takımı alabilirsiniz.

Peki, babalar? Babanız, annenizden farklı olarak üzerinde daha çok düşünmeniz ve daha hassas karar vermeniz gereken bir konu. Annelere nazaran babalar, daha kısıtlı bir alan da yer aldığı için alınabilecek hediyelerin klasik olma ihtimali oldukça fazladır. Bu nedenle yılbaşında ne hediye alınır derdine düşmeden sizler için birkaç öneri hazırladık.

Babanız okumayı seviyor ya da iş yerinde sıkı bir çalışma temposu mu yürütüyor? O halde babanız için şık ve kullanışlı bir kalemlik alabilirsiniz.

Tidy marka masaüstü kalemlik şuanda yalnızca 24,90TL

Kadınlar çantalarını yanlarından ayıramaz. Peki, ya erkekler? Kadınlar için çanta ne ise erkekler içinde cüzdan o dur. Dilerseniz babanız için ismini taşıyan deri bir cüzdan ya da kullanışlı ve bol seçenekli mini bir ibook alabilirsiniz.

İbook cüzdanlı iphone kılı olarak bilinmekte, ancak farklı telefonlar için de kullanılması mümkün. İbook cüzdanlı telefon kılıfı 49,90 TL.

Yılbaşında ne hediye alsam, yılbaşında ne hediye alınır, yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır, yılbaşında erkeklere, kadınlara alınabilecek hediyeler, yılbaşı için hediye fikirleri

Yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır? Yılbaşında erkeklere alınabilecek hediyeler?

Yılbaşında sevgiliniz ya da eşiniz için verebileceğiniz en özel hediye, bu özel günü yalnızca onunla geçirmek olacaktır. Ancak bu sizin için yeterli değil ise aşağıda ki önerilere göz atabilirsiniz.

Yılbaşı için 1v1y.com üzerinde erkeklere özel oldukça güzel hediye seçenekleri bulunmakta. Bir erkeğe yılbaşında ne hediye alınır diyorsanız doğru yerdesiniz.

Bir erkeğe yılbaşında ne hediye alınır?

Bu sene kol düğmeleri oldukça popüler, sevgiliniz için KIGILI marka bir kol düğmesi alabilirsiniz.

KIGILI kol düğmesi 1v1y.com üzerinde yalnızca 21,60 TL,

Sevgiliniz, bu soğuk günleri sıcak geçirsin istiyorsanız Kapşonlu, fermuarlı bir sweatshirt alabilirsiniz.

Sweatshirt’ler 1v1y.com üzerinde şuanda yalnızca 49,90 TL,

Sevgilinize ne hediye alacağınıza karar veremediniz mi? O halde Koton markalı pantolonlar tercih edebilirsiniz.

Koton marka pantolon seçenekleri 1v1y üzerinde 49 TL’den başlayan fiyatlar ile satılmakta.

Erkek arkadaşınız ya da eşiniz deri ayakkabıları seviyor mu? Ona özel HOTİÇ marka deri bir ayakkabı alabilirisiniz.

Hotiç %100 deri ayakkabılar şuanda yalnızca 189TL’den başlayan fiyatlar ile satılmakta.

Eşiniz ya da sevgiliniz kahve ya da teknoloji tutkunumu? Bu yıl çok moda olan USB ısıtmalı bir kahve kupası alabilir, kahvesini hep sıcak tutmasını sağlayabilirsiniz.

Bir erkeğe yılbaşında alınabilecek hediye seçenekleri bu şekilde artırılabilir. Sizde sevgilinize özel bir hediye almak için vakit kaybetmeden karar verin.

Yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır? Yılbaşında kadınlara alınacak hediyeler?

Bayanlar, erkekler için birçok hediye seçeneğini düşünebilirken, erkekler bu konuda pek de başarılı oluyor gibi görünmüyor. Özellikle erkeklerin birçoğunun alışverişe bir tabu olarak yaklaşması ve duvarlarını yıkamaması, hediye seçiminin de klasik önerilerden öteye geçememesine neden oluyor.

Sizler için yılbaşında kadınlara alınacak hediyeler hakkında bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız.

Bir kadına yılbaşında ne hediye alınır?

Yukarıda sevgiliniz ya da eşiniz için alabileceğiniz hediyelerin klasik olmasında uzak durmanız konusunda sizi uyarmıştık. Biz aşağıda sevgiliniz ya da bir kadın için alınabilecek bazı hediye önerilerinde bulunacağız.

sevgiliye yılbaşında ne hediye alınır, yılbaşında hediye ne alınır, farklı yılbaşı hediyeleri

Sevgilinize parfüm, ayakkabı, şal ya da çanta almak yerine bu yıl, yılbaşında sevdiği meyveler ya da çikolatalardan oluşan bir sepet gönderebilirsiniz.

Şuanda bonnyfood üzerinde yılbaşına özel bir çok meyve ve çikolata sepeti hediyesi bulunmakta. İşte o hediyelerden bazıları…

2013 Merry Karışık lezzet çiçekleri 69 TL,

2013 My love kek çiçekleri 64 TL,

Melany meyve çiçekleri 75 TL,

Flody kurabiye çiçekleri 75 TL,

Evet, yukarıda bazı hediye seçeneklerini sizlere sunduk. Daha fazlası için bonnyfood web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yılbaşında ne hediye alsam, yılbaşında ne hediye alınır, yılbaşında sevgiliye ne hediye alınır, yılbaşında erkeklere, kadınlara alınabilecek hediyeler, yılbaşı için hediye fikirleri

Gelelim diğer hediye seçeneklerine. Ben yine eşim ya da sevgilim için klasik hediyelere yönelmeyi düşünüyorum diyorsanız sizleri de unutmadık ve bazı öneriler hazırladık. İşte o önerilerden bazıları…

1v1y.com üzerinde bayanlara özel BATIK Floral Tribal Print Bluz yalnızca 29,90 TL

Yine 1v1y.com üzerinde Koton pantolonlar yalnızca 35,50 TL’den başlayan fiyatlarla satılmakta.

Kozmetik ürünlerinde de birçok seçenek yer almakta.

Tekin Acar Kozmetikten Clarains mono couleur yalnızca 47 TL,

Tekin Acar Kozmetikten Paco Rabanne Bayan Parfüm yalnızca 215 TL,

Mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmeniz dileğiyle, iyi seneler…